Hakkımızda

Hakkımızda Ferah Temizlik

21 Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz ?

21 Yıldır Sizlere Neler Sunuyoruz ?

Hızla gelişmekte olan temizlik hizmetleri sektöründe, sizlere hizmetin en iyisini ve kalitelisini sunabilmek için; geçmişinin verdiği tecrübeyi, prensipleriyle ve her geçen gün yenilenen teknolojiyle birleştirerek bu güne gelmenin ve daha ileri taşıma gayesinin ve gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.Temizlik ekibimiz konusunda uzman, uzun yıllardır bu konuda çalışmış, gündelikçi veya maaşlı olarak çalışan sigortalı bay ve bayanlardan oluşmaktadır. Kurulduğundan bugüne yüzlerce mutlu müşteri ile birlikte olmanın gururunu yaşarken yeni müşteriler ile ailemizi büyütmeye devam ediyoruz.

Ferah Temizlik Olarak Neler Yapıyoruz ?

25+Temizlik Personeli
21Yıllık Tecrübe
999+Mutlu Müşteri

Bizimle iletişime Geçin

Bizi Arayarak Bilgi Alabilir Şikayet ve İsteklerinizi İletebilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

%100 Müşteri Memnuniyeti

Derya Yayla

“Yıllardır Ferah temizlikle çalışıyorum periyodik olarak evimi temizletiyorum artık yapılan temizliğin kalitesi her defasında üzerine koyarak verilen emek den ziyade çalışanların saygısından ve dürüst çalışma ilkesinden etkilendiğimi söylemeliyim. İçimde hiçbir kuşku olmadan gönül rahatlığı ile evimi emanet ediyorum..”

Cenk Göksoy

“Villamın temizliği için profesyonel bir firma aradığımda Ferah temizliği tavsiye ettiler bahçe ve eşyalara karşı gösterilen titizlik fazlasıyla hoşuma gitti eski haline oranla çok büyük bir değişim olduğunu kabul ediyorum. Vakumlu aletlerin ve diğer malzemelerin eşyalarıma zarar vermemesi sevindirici.”

Leyla Aslan

“Evdeki yardımcımıza izin verdiğim için bir temizlik şirketi ihtiyacım doğdu bu aşamada detaylı bir araştırma yaptık dan sonra Ferah temizlik de karar kıldım ama bu kadar memnun kalacağımı bende beklemiyordum evimdeki her bölgeye son teknolijik aletler ve tekniklerin uygulanması beni uzun bir süre rahat ettirdi ve bayram öncesi bayram temizliğini aradan çıkardım.”

Open chat
Bize Yazabilirsiniz :)